Expres půjčka společnosti MONETA Money


ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Důležité:
Informace na této stránce byly publikovány v minulosti a nemusí již být aktuální.

Expres půjčka online - snadno, rychle, pohodlně

12/4/2015

Expres půjčka od MONETA Money bank je stálicí na našem finančním trhu již několik let. Jaké jsou parametry této půjčky, jak lze tuto půjčku získat? A jaké novinky přináší tento produkt v roce 2014?

Parametry Expres půjčky MONETA Money

Výši Expres půjčky si můžete individuálně zvolit. Vybírat je možno z intervalu mezi 30 000 Kč až 600 000 Kč, vybere si tedy opravdu každý.

Dobu splácení můžete rozložit v závislosti na výši úvěru a vašich aktuálních možnostech až na 96 měsíců. Od toho se potom bude odvíjet také výsledný úrok, který bude u vaší Expres půjčky tím nižší, čím kratší bude doba splátkového kalendáře.

Výhody Expres půjčky

Při sjednávání této Expres půjčky se obejdete jak bez ručitele, tak i bez zástavy. Rozhodnete-li se pro předčasné splacení půjčky, můžete tak učinit naprosto kdykoliv v průběhu trvání splácení.

Samozřejmostí je také možnost pojištění pro případ nemožnosti splácení. Bude-li vám Expres půjčka schválena, máte peníze k dispozici již 5 minut od podpisu smlouvy.

Kde expres půjčku sjednat

Expres půjčka Vám pomůže vyřešit Vaše finanční starosti

Expres půjčku můžete sjednat na kterémkoliv obchodním místě společnosti MONETA Money Bank. Nabízí se i online forma, při které ušetříte spoustu času a práce, dáváte-li přednost telefonní komunikaci, i ta je vám plně k dispozici.

Bankovní úvěr pro všechny

Expres půjčka je bankovním úvěrem, který je určen pro financování jakýchkoliv účelů, tedy na cokoliv. Uvažujete-li o jeho sjednání, můžete si být jisti správným rozhodnutím, které se Vám vyplatí.