Kalkulačka půjčky České spořitelny


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

Česká spořitelna - kalkulačka půjček, kontokorent

14/7/2014

Kalkulačky usnadňují počty mnoha různých nákladů. Kromě například povinného ručení, daňové kalkulačky, pojištění, spoření je to i úvěrová kalkulačka. Svou kalkulačku má téměř každá banka, ne jinak je tomu u České spořitelny - jedné z největších bank v České republice. Pokud se chystáte požádat o Půjčku Českou spořitelnu - kalkulačka na stránkách ČS Vám spočítá, jaké měsíční splátky budou u Vašeho úvěru vycházet.

Na hlavní stránce ČP byste měli nalézt odkaz: Nástroje a kalkulátory, Kalkulátory. Česká spořitelna byla dříve státní podnik a po pádu komunismu byla přetvořena v moderní banku poskytující nejširší spektrum služeb.Rychlou cestou k penězům je kontokorent ČS

Možná vás napadá, že každá banka umožňující vedení osobního anebo firemního účtu, umožňuje také nějaký druh úvěru. A je to pravda, poskytnout úvěr majiteli účtu je velmi snadné. Asi nejjednodušším způsobem je služba kontokorent. U většiny účtů si ji může majitel aktivovat například pomocí autorizované telefonní linky nebo na pobočce banky.

Kontokorent umožňuje majiteli účtu jednoduše vybírat peníze do mínusu ze svého účtu. Maximální možný kontokorent bývá různý, může jít i o částky jako 100 tisíc korun. U kontokorentu může obvykle zájemce opět použít odpovídající kalkulačku dostupnou na webových stránkách České spořitelny.

Klasická půjčka od ČS

Kromě kontokorentu nabízí ČS v době psaní tohoto článku také standardní půjčku. Zájemci o tuto půjčku, kteří nemají u České spořitelny bankovní účet, by se měli ujistit, že jim banka poskytne tuto půjčku hned. Pokud zde zájemce o půjčku má své konto, mělo by stačit zajít na pobočku spolu s doklady totožnosti a požádat o půjčku. Zaměstnanec ČS by pak měl probrat s klientem možná rizika a nastavit splátky půjčky, které jsou pro klienta pohodlně dosažitelné.