ČS půjčka - půjčka České spořitelny


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

Půjčka České spořitelny nejen pro podnikatele

7/8/2014

Vysokou jistotu vašeho úspěšného podnikání získáte rychle a bezpečně v největší bance této země. Mít do začátku až 600.000 Kč je snem, který se brzy může stát realitou. Až tak vysokou částku bez doložení účelu budete mít během hodiny k dispozici. A možná ještě rychleji.

Jednoduché podmínky

K získání peněz přesahujících půl milionu korun nevyžaduje Česká spořitelna žádné zvláštní podmínky. Nemusíte ručit majetkem a stačí pravidelný příjem od zaměstnavatele. Podle výše čisté mzdy si vyberete odpovídající hotovost. A produkt půjčka Česká spořitelna skutečně může být ve vašich rukou za velmi krátkou dobu k dispozici.

Ani si nemusíte zakládat účet nebo běhat na katastrální úřad se zástavní smlouvou. Půjčka je otázkou několika minut.

Výhodný úrok

Bankovní Půjčka od České spořitelny je také levný a hojně využívaný finanční produkt. Vysoký není ani roční úrok, který často nedosahuje ani 9 % a zbaví vás starostí se splácením. Úvěr si můžete rozložit až do 7 let, takže měsíční splátka bude v řádu několika tisíc korun. Česká spořitelna tak bere na sebe všechna rizika, která mohou nastat s měnou nebo devalvací. Ani inflace nezastaví čerpání úvěru a při hodnotě kolem 3 % znehodnocování peněz ročně vlastně za několik let platíte bezvýznamný úrok, který vám bezpečně pokrývá zvyšování platu a příjmů.

Rychlé jednání

Půjčka České spořitelny je výhodný nástroj pro řešení každé podnikatelské nebo životní situace. Vyřízení trvá krátce a není potřeba obíhat další úřady a instituce. Vše vyřídíte na kterékoliv pobočce s minimální ztrátou času. A 600.000 Kč nebo nižší částka se mohou ocitnout ve vašem držení a výhradním vlastnictví během jednoho dne. Stačí neváhat a takto výhodnou půjčku si jednoduše opatřit.