SMS půjčky pro ženy


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

SMS půjčky pro ženy na mateřské dovolené

5/2/2015

SMS půjčky jsou dnes velmi oblíbeným produktem, a často je využívají i ženy. Jedná se především o ženy na mateřské dovolené, matky samoživitelky, ženy těhotné nebo ty, které se octly ve finanční tísni kvůli ztrátě zaměstnání. Kdy je vhodné je využít, a na co si dát pozor?

Zaměřte se na nebankovní společnosti

Pokud se žena ve špatné finanční situaci obrátí na banku, většinou neuspěje. Banky se vyhýbají málo bonitním klientům, a k těm například ženy na mateřské dovolené patří. Banky se zaměřují na klienty s vyššími příjmy. Proto ženy v nouzi spíše pochodí u nebankovních společností. O půjčku může například zažádat matka samoživitelka, která chce svým dětem dopřát školní výlet nebo pomůcky do školy, i když je do výplaty ještě nějaký ten den nebo týden.

Porovnejte více nabídek

SMS půjčky pro ženy nabízí na svých stránkách mnoho nebankovních společností. Není ale dobré zaměřit se pouze na ně, bývá to spíš marketingový tah. Pro ženy mohou být vhodné svými parametry i další půjčky, které takto nejsou přímo označeny. Proto vždy porovnejte více půjček a jejich parametry, než se pro určitou rozhodnete. Ve výsledku mohou být ty „obyčejné“ SMS půjčky výhodnější.

Příklady produktů vhodných pro ženy

SMS půjčky, které jsou vhodné i pro ženy v horší finanční situaci, nabízí mnoho známých společností. Jmenovat můžeme Ferratum, Zaplo nebo Kredito 24. Navštívit můžete portál pujckaprozeny.cz, který vám pravděpodobně vyjde vstříc. Pro ženy na mateřské bývá také vhodná Nejdostupnější půjčka, jak už její název napovídá. SMS půjčky bývají drahé, ale některé společnosti v rámci konkurenčního boje nabízejí první půjčku pro své klienty zdarma. Na ty se tedy můžete zaměřit.

Na místě je obezřetnost

Ať už se rozhodnete využít jakoukoliv nabídku, vždy si důkladně prostudujte podmínky a buďte si jistá, že na splácení budete mít peníze. Jinak se dostanete do ještě větších potíží. Snažte si nepůjčovat, pokud to není opravdu nutné. Některé věci můžete oželet nebo s jejich pořízením počkat, až bude vaše finanční situace lepší.

V případě, že byste se ocitli v tzv. dluhové pasti a nevěděli jste, jak se ze svých závazků dostat, kontaktujte některou z bezplatných finančních poraden - například zde.
Náš tip: Více o výhodné půjčce na auto se dočtete ZDE.