SMS půjčky - jde to i bez poplatku


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

12/6/2015

Potřebujete rychle získat peníze, bez vysvětlování a registračních poplatků? Pak bude pro vás ideální SMS půjčka bez poplatku. Jde o produkt nebankovních společností, který poskytne peníze ihned, na základě online nebo SMS žádosti.

K čemu slouží poplatek 1 Kč?

V kategorii rychlých online půjček byly dříve poměrně běžné půjčky se symbolickým poplatkem, ten sloužil k ověření účtu a serióznosti klienta. Většinou šlo o částku 1 Kč. Taková suma nikoho nezruinuje, ale problém je, že celý proces prodlouží dobu, než vám peníze z půjčky přijdou na účet. SMS půjčka bez poplatku žádný ověřovací poplatek nevyžaduje. Stále více společností na tento systém přechází. Přesto se najdou nabídky půjček, které symbolickou 1 Kč zkrátka vyžadují. Než se peníze převedou z banky do banky, může to ale někdy trvat.

Pozor na podvodné půjčky

Co se týče poplatků, stojí za zmínku možnost výskytu podvodných nabídek půjček. U těch se často setkáme s nutností zaplatit registrační poplatek za to, že bude půjčka vyřízena. Nikdo by po vás ale neměl chtít peníze za to, že vám půjčí. Samostatnou kategorií jsou půjčky, které vyžadují pro posouzení žádosti volat na placené telefonní číslo. Na takovéto nabídky nereagujte, jsou vždy podvodné.

Rychlá půjčka bez náročné administrativy

Hlavními znaky SMS půjčky bez poplatku jsou snadné vyřízení a rychlé poslání peněz na účet. K většině z nich není nutné nic dokládat nebo prokazovat. Nemusíte se bát složité administrativy. SMS půjčka vám poskytne pár tisíc korun k překlenutí nejhoršího období. Splatit se musí včas, jinak hrozí sankce. Sami posuďte, zda zvládnete půjčku splatit řádně, a zařadíte se mezi spolehlivé klienty. Pokud se osvědčíte, je možné, že napříště vám nebankovní společnost půjčí vyšší sumu peněz.
Náš tip: Více o výhodné půjčce na auto se dočtete ZDE.