ZUNO půjčka


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

ZUNO půjčka

27/8/2014

ZUNO banka již bohužel na českém trhu ukončila svoji činnost. Níže uvedené informace proti již prosím považujte za neplatné. Děkujeme za pochopení.

V nabídce ZUNO banky najdeme vedle výhodných běžných účtů a kreditních karet také půjčku na cokoliv – ZUNO půjčku. Podobně jako ZUNO účet ani u půjčky ZUNO nebudete muset platit zbytečné poplatky – vyřízení a vedení půjčky je zcela zdarma. Jaké jsou další charakteristiky této bankovní půjčky?

  • Bezúčelová půjčka až na půl milionu Kč
  • Splatnost až 6 let
  • Žádost online
  • Možnost připojištění s dalšími výhodami
  • Vhodná i pro cizince s povolením k trvalému pobytu v ČR

ZUNO půjčka – 10 – 500 tisíc

Se ZUNO půjčkou můžete získat 10000 – 500000 Kč na cokoliv – doložení účelu po Vás nikdo nebude požadovat. Délku splácení si můžete zvolit mezi 6 a 72 měsíci. Věkové omezení zde v podstatě není – minimální věk žadatele je 18 let (pokud žádá OSVČ je to 21 let), horní věková hranice je 70 let. Půjčka je tedy vhodná i pro důchodce.

Pro občany ČR i cizince

O úvěr od ZUNO bank mohou žádat jak občané ČR, tak cizinci s povolením k trvalému pobytu na území ČR. Nutnou podmínkou je doložení výše příjmů – zaměstnanci předkládají potvrzení o příjmu, OSVČ a podnikatelé dodají poslední daňové přiznání a senioři důchodový výměr. Půjčka není určena žadatelům bez příjmu a se zápisem v registru dlužníků.

Připojištění a balíček Půjčka Plus

K www.ZUNO.cz půjčce si, podobně jako u dalších bankovních půjček, můžete za příplatek zřídit připojištění pro případ, že byste nebyli schopni půjčku splácet (ztráta zaměstnání, trvalá pracovní neschopnost). S balíčkem Půjčka plus můžete získat ještě další výhody – například možnost půjčku kdykoliv splatit bez navýšení.

Žádost o půjčku

Stávající klienti ZUNO banky mohou o půjčku žádat jednoduše online na stránkách ZUNO bank. Pokud o ZUNO půjčku máte zájem a ještě u ZUNO nemáte účet, můžete si jej na stránkách ZUNO.cz jednoduše zřídit. Vyplnění formuláře s Vašimi údaji trvá jen pár minut a vše se dá zvládnout z pohodlí Vašeho domova. Dokonce není ani potřeba návštěva banky.