ZUNO kreditní karta


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

ZUNO kreditní karta

25/4/2015

Upozorňujeme čtenáře, že ZUNO banka již na českém trhu ukončila svoji činnost! Informace na této stránce tak nejsou aktuální. Děkujeme za pochopení.

Vadí vám měsíční poplatky a úroky u kreditních karet? Někdo si kreditku raději nepořídí, aby zbytečně neutrácel, jiný se zase neumí krotit a pak se nestačí divit, jaké úroky splácí.

S kreditní kartou se musí umět zacházet. Věděli jste, že můžete mít kreditku bez poplatků a s dlouhým bezúročným obdobím? Nabízí ji ZUNO banka.Finanční rezerva stále po ruce

ZUNO je moderní bankou, která se svými klienty komunikuje online nebo telefonicky, případně prostřednictvím kurýra, jelikož nevyužívá kamenné pobočky. Vychází vstříc těm klientům, kteří chtějí mít finanční rezervu stále při ruce, a to s výhodnou kreditkou. Peníze si díky ZUNO kreditní kartě můžete půjčit a vrátit bez toho, že by se půjčka úročila, a to až na 55 dní. Opravdu, tak dlouho trvá bezúročné období u tohoto finančního produktu. Získat lze úvěrový limit 6 250 až 175 000 Kč, maximální hranice záleží na výši měsíčního příjmu klienta.

Co se závazky na minulé kartě

Máte starou kreditku, která je nevýhodná? Co s ní, pokud chcete novou od ZUNO? Nemusíte se o nic starat, tato banka se o splacení postará, a to z úvěrového rámce na vaší nově získané kreditce a staré závazky můžete hodit za hlavu.

Jak o kreditku ZUNO zažádat

Tato kreditní karta je určena pro OSVČ, zaměstnané fyzické osoby nad 18 let nebo důchodce, podmínkou je absence negativního záznamu v registru dlužníků. O ZUNO kreditní kartu se žádá přes online bankovnictví, takže je logické, že nejprve musíte mít u této banky zřízen běžný účet. Svůj podpis stvrdíte prostřednictvím SMS kódu.

Užitečná aplikace nejen pro zapomnětlivce

Splátku vaší půjčky musíte provést v následujícím měsíci, a to k 10. nebo 25. dni, podle toho, jak si sami určíte. Maximální délka bezúročného období je tedy již zmíněných 55 dní. Abyste na splátku nezapomněli a měli vždy přehled o stavu své kreditky, můžete využít aplikaci, která je výborná pro kontrolu zůstatků, plateb, nastavení limitů a dalších úkonů.

Bezkontaktní platby samozřejmostí

S kreditkou od ZUNO můžete platit bezkontaktně, což zrychluje celý proces, stačí ji přiložit k terminálu, u plateb do 500 Kč navíc bez zadávání PIN. Pozor, výběry z bankomatu jsou zpoplatněny částkou 48 Kč.


Pokud máte strach, že s vlastnictvím kreditní karty budete neustále chodit do mínusu a půjčku tak nikdy nesplatíte, vyzkoušejte jinou formu půjček, například u nebankovních společností. Kritéria pro žadatele nejsou tak náročná, jako u bankovních úvěrů. Načerpat inspiraci a vybrat si tu správnou půjčku právě pro vás můžete právě teď na Maxi-Půjčky.cz.
Náš tip: Více o výhodné půjčce na auto se dočtete ZDE.