Půjčky u ČSOB


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

ČSOB půjčky – jistota a minimum rizik

10/10/2014

Dostali jste se do finanční nouze, nebo si chcete koupit něco, na co se vám nedaří ušetřit? Chcete-li půjčku bez zbytečných rizik, pak je správnou volbou ČSOB půjčka na cokoliv, například na auto.

Budete-li si chtít půjčit peníze, musíte si rozmyslet, zda dáte přednost bankovním či nebankovním společnostem. V dnešní době lidé často volí nebankovní společnost. Jsou rychlé, snadno dostupné, pohodlné atd.

Mnohé tyto výhody vám poskytují i produkty některých bank a jsou lidé, kteří stále vidí v bankách tradici a dávají bankovním půjčkám přednost, a to zejména pro jejich nízká rizika a výhodné úrokové sazby.

Bankovní ČSOB půjčky

Patříte-li mezi ně i vy, budou pro Vás optimální volbou půjčky a úvěry od ČSOB. ČSOB půjčky vám pomohou vyřešit finanční problémy, a to menší i ty větší. Nejčastěji ČSOB poskytuje půjčky na rekonstrukci bytu, nové auto, nečekané výdaje... Zkrátka na cokoliv.

ČSOB půjčka na auto

Koupě automobilu bývá nezanedbatelným výdajem v rodinném rozpočtu a mnohdy si nemůžeme dovolit zaplatit celou cenu auta z našetřených finančních prostředků. Pro tyto případy je zde ČSOB půjčka na auto - šitá na míru pro nákup nového i staršího automobilu.

Půjčky od ČSOB Vám pomohou splnit Vaše sny

Výhody ČSOB půjčky

ČSOB půjčky na cokoliv jsou velmi oblíbené. Jsou rychlé a jednoduché a zafinancují vždy vaše aktuální potřeby, po kterých se banka nepídí.

Výhodou je nízká úroková sazba (menší než u nebankovních společností). Nepotřebujete ani ručitele. Za těchto podmínek vám půjčí ČSOB částku až do 600 000 Kč.

Další varianty půjček od ČSOB

Dalšími možnostmi kromě půjčky na cokoliv od ČSOB jsou půjčky na lepší bydlení, půjčky na zelené bydlení, kreditní karty, povolené přečerpání běžného účtu atd.