Era půjčka online, půjčka na bydlení


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

Era půjčka od Poštovní spořitelny

8/12/2014

Era půjčka od Poštovní spořitelny představuje nový a poměrně mladý finanční produkt na tuzemském trhu. Jedná se o program, který nabízí Poštovní spořitelna. Její variantou pro řešení Vašich bytových potřeb je pak Era půjčka na bydlení.

Tato půjčka může pomoci prakticky každému, komu chybí obnos na pořízení např. auta nebo vybavení domácnosti anebo tomu, kdo se dostane ať již vlastním zaviněním, nebo souhrou nešťastných okolností a náhod do finančních problémů.

Era půjčka na bydlení

Era půjčka od Poštovní spořitelny může mít buďto formu neúčelového spotřebitelského úvěru, nebo se může jednat o Era půjčku na bydlení. Era půjčka na bydlení má oproti své neúčelové variantě výhodnější úrokovou sazbu, je však vázána svým účelem – změna nebo vylepšení Vašeho stávajícího bydlení.

Pro koho je Era půjčka od Poštovní spořitelny určena

Je určena primárně pro stávající klienty Poštovní spořitelny. Pokud byste však o ni měli zájem i v případě, že nejste zákazníky Poštovní spořitelny, nic Vám nebrání založit si účet u této společnosti a následně zažádat o půjčku.

Varianty úvěru Poštovní spořitelny

Era půjčka od Poštovní spořitelny je poskytována osobám starším 18 let s pravidelným zdrojem příjmů. Jak už bylo zmíněno, dispozici je více druhů Era půjček:

  • Era půjčka na bydlení
  • Půjčka neúčelová – na cokoliv
  • Era sjednocená půjčka – konsolidace Vašich stávajících půjček
  • Era kreditka

Era půjčka je Vám připravena pomoci v jakékoliv životní situaci.

Výhody půjčky Poštovní spořitelny

Era půjčka od Poštovní spořitelny je především velmi variabliní, můžete si tedy sami určit, kolik si budete chtít půjčit Era půjčka od Poštovní spořitelny a jak dlouho a s jakým úrokem budete splácet. O Era půjčku neúčelovou nebo Era půjčku na bydlení můžete zažádat v jakémkoliv obchodním centru Poštovní spořitelny, ale dokonce i na naprosté většině pošt v České republice.

Nabízí se vám tedy opravdu snadné a rychlé vyřízení, pokud dojde ke schválení konkrétní půjčky, budete mít peníze na účtu již za několik málo dní.

Předschválený úvěr

Navíc jste-li již nyní klienty Poštovní spořitelny, je velmi pravděpodobné, že již v současnou chvíli máte nějakou půjčku předschválenou, to můžete zjistit například prostřednictvím internetového bankovnictví.
Náš tip: Podrobné informace o výhodné bankovní půjčce na cokoliv až 600 000 Kč bez zástavy a ručitele můžete získat na tomto webu.