Expres půjčka společnosti MONETA Money


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru

Expres půjčka od MONETA Money Bank

Aktualizováno 1/12/2017

Expres půjčka od MONETA Money bank je stálicí na našem finančním trhu. Jaké jsou parametry tohoto bankovního úvěru, jak lze tuto půjčku získat, a jaké novinky přináší tento produkt v roce 2017?

Parametry Expres půjčky

Výši Expres půjčky je možno si individuálně zvolit, a to z poměrně širokého rozpětí - vybírat lze částku z intervalu mezi 5 000 Kč až 800 000 Kč.

Dobu splácení si klient může rozložit v závislosti na výši úvěru a svých aktuálních možnostech až na 120 měsíců. Od toho se potom bude odvíjet také výsledný úrok.

Výhody Expres půjčky

Při sjednávání této Expres půjčky se žadatel obejde jak bez ručitele, tak i bez zástavy. Rozhodne-li se pro předčasné splacení půjčky, může tak učinit naprosto kdykoliv v průběhu trvání splácení.

Samozřejmostí je také možnost pojištění pro případ nemožnosti splácení. V případě schválení půjčky má klient peníze k dispozici již za 5 minut od podpisu smlouvy.

Kde expres půjčku sjednat

Expres půjčka Vám pomůže vyřešit Vaše finanční starosti

Expres půjčku je možné sjednat na kterémkoliv obchodním místě společnosti MONETA Money Bank. Nabízí se i online forma, která ušetří mnoho času a práce. Pro ty, co dávají přednost telefonní komunikaci, je k dispozici možnost sjednání úvěru po telefonu.

Bankovní úvěr pro všechny

Expres půjčka je bankovním úvěrem, který je určen pro financování jakýchkoliv účelů, tedy na cokoliv. Více informací o tomto produktu je možno se dozvědět přímo na stránkách Expres půjčky.