Konsolidace půjček u České spořitelny


Jak si správně vybrat půjčku?

ZUNO kreditní karta

SMS půjčky - jde to i bez poplatku

Nejlevnější půjčka na auto

Bankomaty ČSOB

Kalkulačka Půjčky České spořitelny

Půjčka od České spořitelny i pro podnikatele

Půjčka před výplatou na účet

Rychlá půjčka až domů

SMS půjčka pro ženy

Aukce půjček

Co je to osobní bankrot

Co je to RPSN

Malá SMS půjčka bez registru


Pozor:
Články na tomto webu postupně vznikaly v minulosti a je tedy možné, že některé informace nemusí být aktuální. Doporučujeme ověřit uvedené info i jinde.

Konsolidace – sloučení půjček u ČS

5/6/2015

Kdo z nás by alespoň někdy nevyužil nějaké půjčky. Pokud se nám postupem času nahromadí půjček několik, je vhodné tyto závazky sloučit do jednoho. Toto se nazývá konsolidace půjček neboli sloučení dluhů.

S Jakými parametry nabízí náš největší bankovní dům - Česká spořitelna - konsolidaci půjček a jak o tento produkt můžeme požádat?

Kdy využít konsolidaci půjček ČS?

S přijetím půjčky je spojeno mnoho povinností, které se podpisem smlouvy o úvěru zavazujeme dodržovat. Tou nejdůležitější je pochopitelně včas platit jednotlivé splátky za dodržení všech sjednaných podmínek.

Je však třeba si uvědomit, že trh s půjčkami je velmi propracovaný a neustále se mění. To co bylo nabízeno před měsícem, již zdaleka nemusí být aktuální. Je velmi pravděpodobné, že novější úvěrové programy jsou často výhodnější. I z těchto důvodů se jistě vyplatí začít uvažovat o konsolidaci půjček od České spořitelny.

Jak probíhá konsolidace půjček České spořitelny

Konsolidaci půjček u České spořitelny využijete především v případech, kdy máte poskytnutých několik půjček. S konsolidací půjček u ČS budete platit za vaše duhy méně Administrativa splácení nemusí být jednoduchá, to hlavně pokud máte půjčky od více společností.

Potom je třeba si hlídat jednotlivá data splatnosti, která se často liší, ale i jejich výši. Také úrok bývá rozdílný.

Co je to konsolidace půjček

Konsolidace půjčky znamená spojení poskytnutých úvěrů do jednoho. Zjednodušeně řečeno, Česká spořitelna vám poskytne úrok nový, který splatíte jednotlivé půjčky a poté již splácíte pouze jednu půjčku, právě tu novou od České spořitelny.Náš tip: Chcete se dozvědět více o výhodné konsolidaci půjček? Navštivte tento web.